Opinie klientów - Osuszanie ścian budynków i pomieszczeń | Kłodzko, Strzelin, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Ząbkowice Śląskie | suchafucha.pl

Opinie klientów

Zalany cały dom, a Panowie odratowali 3/4 dorobku oraz uśmiech na twarzy żony jak i mojej 🙂

Pan Robert i Pan Krystian to prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie. Podejście do klienta, doradztwo i realziacja usług na najwyższym poziomie. Właśnie takich ludzi i firm nam potrzeba!

Czas podjęcia zgłoszenia: EKSPRES co przy takiej specyfice usług najważniejsze
Doradztwo: od osuszania przez ubezpieczalnie oraz psycholgia 🙂 tylko dzięki nim się nie załamałem
Usługa: dom wysuszony i pozostawiony po firmie jakby ich tam nie było 🙂

Krzysztof Cienciała

Opinie klientów

REWELACJA! Polecam tą firmę każdemu. Profesjonalne podejście do klienta oraz profesjonalny sprzęt pozwoliły usunąć problemy, z którymi nie radzili sobie inni fachowcy. Pan Robert i pan Krystian bardzo sprawnie osuszyli zalane pomieszczenie, wskazali przyczynę oraz doradzili jak pozbyć się uporczywego problemu. Poza tym posiadają sprzęt którego nie mają inne firmy w naszych okolicach, łącznie z kamerą, którą udało się zlokalizować wyciek. Jeszcze raz serdecznie polecam rzetelną i sprawdzoną firmę jaką jest Sucha Fucha

Natalia Dziob

Opinie klientów

Serdecznie polecam usługi firmy Sucha Fucha!
Dzięki szybkiej reakcji oraz profesjonalizmowi udało się uniknąć dodatkowych uszkodzeń w pomieszczeniu.
Dodatkowo Panowie pomogli przejść drogę przez piekło pt. “Ubezpieczalnia” i oraz dodali mnóstwo cennych uwag.

Z czystym sercem polecam każdemu 🙂

Robert Krakowiak

Opinie klientów

Szybko i profesjonalnie. A łatwo nie było – zalany parter domu, wykonane rurki ogrzewania podłogowego ale instalacja nie odpalona. Dom osuszony – osuszacze powietrza plus podciśnieniowo spod warstw podłogi, sprawdzony miernikami wilgoci i zaozonowany na wszelki wypadek. Bardzo dobry kontakt z firmą. Polecam!

Piotr Błoniewski

Opinie klientów

Usługa wykonana profesjonalnie, pomimo niełatwych okoliczności, przeciek został szybko zlokalizowany. Fachowiec był zawsze w uzgodnionym terminie i odpowiadał na telefony. Polecam.

Wiktor Fiszera

Opinie klientów

Profesjonalna obsługa od samego początku do końca. Pomiary, odpowiedni pomiar sprzętu do osuszania, kontrola w czasie osuszania, pomoc w załatwieniu sprawy z ubezpieczycielem.

Marcin Wydrzyński

Opinie klientów

Szybka diagnoza problemu, naprawa, później doprowadzenie mieszkania do stanu przed. Profesjonalisci! polecam serdecznie. Teraz Panowie zajmują się już drugim moim mieszkaniem z podobnym problemem.

Marta Karbowska

Opinie klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniej firmy pod kątem profesjonalnego podejścia do klienta, fachowego doradztwa i dobrego sprzętu.
Panowie z Suchej Fuchy znają się na robocie jak nikt inny i są bardzo pomocni.
Świetny kontakt podczas całej procedury osuszania, nawet w weekendy.
Wszystko wysuszone do suchej nitki a cena w porównaniu do konkurencji bardzo korzystna.
Mocno polecam !

Maciej Szubart

Opinie klientów

Pełen profesjonalizm. Ponad Przeciętne Zaangażowanie w rozwiązywanie problemów. Profesjonalna obsługa od samego początku do końca. Polecam

Roland Kuźniak

Opinie klientów

Dwóch hydraulików przychodziło i stwierdzało „na oko”, że na 100% przecieka prysznic. Tutaj nie było sprawdzania „na oko” tylko szczegółowa analiza danych, wykorzystanie specjalistycznego sprzętu i po 2 godzinach wskazanie przyczyny wycieku w całkowicie innym miejscu niż prysznic.. Do tego od razu podłączenie osuszacza. Panowie, polecam Was w 100% 🙂

Dawid Łyś

Opinie klientów

Polecam gorąco firmę Sucha Fucha. Profesjonaliści, fachowa porada, rzetelnie wykonana praca, dotrzymują obietnic. Super firma 👍.

Grzegorz Borowiec