Nasze usługi

Świadczymy usługi w zakresie:

Osuszanie ścian

Dzięki metodzie osuszania kondensacyjnego w szybki sposób możemy pozbyć się już pierwszych oznak zawilgocenia murów. Przyczyn gromadzenia w nich wody jest bardzo wiele. Mogą być skutkiem długotrwałych opadów atmosferycznych, słabą cyrkulacją powietrza w pomieszczenia itp. Dzięki nam i stosowanej przez nas bezinwazyjnej metodzie wyciągania wody ze ścian przywrócisz je do poprzedniego stanu.

Osuszanie wilgoci budowlanej/ ścian podczas remontu

Pojawienie się nowych technologii stosowanych w budownictwie w postaci np. tynków maszynowych zaowocowało pojawieniem się problemu z tzw. Wilgocią początkową. Jest to zbieranie się nadmiaru wody w ścianach czy posadzkach podczas ich tworzenia. W związku z tym całkowite osuszenie ich przed przystąpieniem do kolejnych etapów pracy nad nimi jest niezwykle istotne, gdyż w przyszłości nie będą narażone na zawilgocenie, które generowałoby kolejne koszty związane z ponownym remontem. Zastosowanie wydajnych osuszaczy kondensacyjnych przed wykończeniem pomieszczenia pozwoli na uzyskanie pożądanego efektu długiej żywotności murów oraz zagwarantuje komfort życia w wymarzonym domu czy mieszkaniu.

Osuszanie posadzek

Osuszanie wylewki przed położeniem parkietu czy paneli wykonujemy używając nie tylko osuszaczy, ale również wentylatorów kierunkowych, które w dużym stopniu wspomagają cały proces. Metodę tę stosujemy również w momencie kiedy nastąpiło zalanie podłogi np. w wyniku awarii instalacji wodociągowej czy hydraulicznej. W przypadku zalania podłogi konieczna jest szybka reakcja, ponieważ zalegającą w warstwach podłoża wodę zaciągają w górę ścianki działowe i tym samym zawilgoceniu ulega izolacja ścian.

Osuszanie piwnic

Pomieszczenia znajdujące się pod powierzchnią szczególnie narażone są na powstawanie wilgoci, gdyż w dużej mierze zaciągają wody gruntowe. Na skutki zagrzybienia podstaw domu narażone są wówczas kolejne piętra przez zaciąganie wody w górę. Osuszenie tego typu ciemnych, rzadko wyposażonych w okna pomieszczeń ograniczają lub też całkowicie zapobiegają rozwojowi wszelkiego rodzaju grzybów, bakterii i pleśni.

Usuwanie skutków zalania

Osuszanie pomieszczeń, które uległy zalaniu nie różni się znacząco od wymienionych wyżej procesów. Ich skutki mogą być jednak o tyle bardziej uciążliwe, gdyż np. woda powodziowa wprowadza do naszego pomieszczenia większe zagrożenie związane z zawartymi w niej zanieczyszczeniami. Jednak zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac związanych np. z wymianą izolacji, która uległa zbyt dużemu zawilgoceniu konieczne jest zastosowanie osuszaczy kondensacyjnych, które przygotują mury na kolejne czynności.

Osuszanie dużych inwestycji deweloperskich, hal przemysłowych, magazynów

Większa liczba maszyn pozwala nam na podjęcie współpracy nie tylko z osobami prywatnymi, ale również z deweloperami oraz firmami użytkującymi duże powierzchnie magazynowe, biurowe czy hale.

Wynajem klimatyzacji / Coolery przenośne

Prowadzimy wynajem przenośnych urządzeń do klimatyzacji.

Klimatyzatory ewaporacyjne posiadają szerokie możliwości zastosowań. Są one ogólnie preferowanym wyborem w ekstremalnych warunkach pracy i na dużych powierzchniach, gdzie konwencjonalne klimatyzatory mogą być zbyt drogie lub niepraktyczne. Przykłady zastosowań:

  • magazyny, warsztaty
  • hale produkcyjne
  • imprezy okolicznościowe
  • namioty okolicznościowe
  • siłownie, fitness
  • ogródki piwne, restauracje