Osuszanie podposadzkowe Wrocław

W wyniku awarii zaworu ???? woda dostała się pod posadzkę przez co koniecznym stało się jej „wydobycie” ???? oraz osuszenie warstwy termoizolacyjnej. W przypadku zignorowania zalegającej wody pod posadzką rozwinąłby się grzyb i pleśń????☣️, a podciągającą w górę ściany wilgoć przysporzyłaby dodatkowych problemów oraz kosztów związanych z remontem???? Lokatorzy wdychając …

Łagiewniki

Osuszanie piwnicy w domu jednorodzinnym po zalaniu. Zlecenie wykonane, tynki wysuszone, kolejny zadowolony klient ????????

Dzierżoniów

Kolejne osuszanie zakończone sukcesem ???? Musieliśmy w jak najszybszym tempie przygotować wylaną posadzkę pod położenie paneli. Dzięki zastosowaniu naszych osuszaczy i wentylatorów udało nam się ten cel osiągnąć w 10 dni ! ????Posadzki suche, klient może przystąpić do dalszych prac ????????????

Szczytna

Kolejne zlecenie, z którym udało nam się uporać ????Osuszyliśmy budynek, który został zalany w skutek awarii instalacji hydrauliki???? Nasze maszyny „wyciągnęły” ponad 300 litrów wody???? Teraz właściciel ma pewność, że może przystąpić do dalszych prac remontowych ???? ????

Duszniki Zdrój

Tym razem Sucha Fucha pomaga osuszyć tynki oraz posadzki w nowo budowanym górskim ????ośrodku wypoczynkowym ???????? Jeśli reszta prac wykończeniowych pójdzie zgodnie z planem właścicieli ????‍????????‍???? jeszcze w tym sezonie będzie można się u nich zatrzymać ????✅ i oddać zimowemu szaleństwu ❄️⛷????

Wrocław – oporów

Ścigamy się z czasem ⏳, osuszamy ściany i sufity ????Wszystko to, aby klient mógł w zamierzonym czasie przystąpić do kolejnych etapów budowy???? Zima nam nie straszna ⭕️❄️ Przyznacie, że bardzo ciekawa konstrukcja ? ???????? #suchafucha#wroclaw#budowa#budowadomu#osuszanie#osuszaniebudynkow#osuszaczpowietrza#winter#is#coming❄️???? @ Wroclaw, Poland

Pieszyce

Osuszanie toalety, w której przez brak odpowiedniej wentylacji na ścianie pojawił się widoczny grzyb ???? i pleśń ????. Dzięki zastosowaniu osuszacza kondensacyjnego pozbędziemy się wilgoci ???? oraz doprowadzimy pomieszczenie do prawidłowej kondycji ????

Smolec

Mamy czas do Lutego????, aby przygotować dom ???? do kolejnych etapów wykończeniowych ???????? Suszymy wilgoć technologiczną, tynki oraz posadzki ???????? Damy radę ????